Renata Naworska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką od ponad 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w specjalistycznej poradni rodzinnej, w organizacji pozarządowej zajmującej się pomocą młodym dorosłym (osobom w wieku 18-26 lat) oraz w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami na stanowisku psychologa w szkole.

Odbyłam staż kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Żyrardowie i w Warszawie, Poradni Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Warszawie oraz w Ośrodku Terapeutyczno - Szkoleniowym "Kontrakt" w Warszawie.

Kwalifikacje zdobyłam w Podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii, w Studium Terapii Rodzin oraz podczas wielu kursów i szkoleń specjalistycznych.

Ukończyłam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w zintegrowanym podejściu systemowo-psychodynamicznym przy Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przygotowującym do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Moja praca terapeutyczna poddawana jest systematycznej superwizji.

 

Psychoterapia pruszków logo
Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone